Penzión & Restaurant Mária
TOPlist

Informácie

 

Tu -    špeciálne fórum  - môžete každý týždeň písať právne otázky súvisiace najmä s väzbou, s väzením a vecami s tým spojenými. Na tie otázky, ktoré napíšete do stredy dostanete odpovede v piatok a nájdete ich na konci tohto textu.

Právne poradenstvo nám dobročinne poskytuje

  • advokátska kancelária JUDr. Dušan Divko - www.divko.sk/adk v zastúpení Ing. Mgr. Eleny Jurovatej.
  • Mgr. Milan Mitaš, ktorý momentálne nespadá pod žiadnu advokátsku kanceláriu.

 

Za tieto služby im v mene nás všetkých vyslovujem VEĽKÉ ĎAKUJEM !!!

POZOR - POZOR !!! : Prečítajte si prosím vás pozorne všetky otázky a odpovede ktoré sú už zverejňované, pretože právna poradkyňa z dôvodu pracovnej vyťaženosti nemôže odpovedať dvakrát na tú istú otázku na ktorú odpovedala už v minulosti. A pokiaľ sa pýtate na nejaký konkrétny prípad, ktorý sa týka odsúdenia vášho blízkeho tak musíte napísať presne dátum a rok odkedy vykonáva trest, či je prípustné odvolanie a treba napísať aj znenie rozsudku, lebo inak sa nedá na otázku reálne odpovedať.

DOPORUČENIE !!!!!!!   Ak budete obvinený z nejakého trestného činu, nečakajte až Vám súd pridelí advokáta z úradnej povinnosti a radšej vyhľadajte pomoc u advokáta, ktorému zaplatíte za služby. Váš rozsudok môže dopadnúť úplne inak.  Advokát ustanovený súdom z úradnej povinnosti sa prípadu veľmi nevenuje. Verím, že sú advokáti, ktorí Vám chcú pomôcť. Treba hľadať advokáta skromného, ktorý chápe význam slova „advocatus“, čo znamená poradca, pomocník. Keď budete obvinený alebo už odsúdený je cesta horšia ako keď začnete vyhľadávať právnika hneď na začiatku a radšej si nechajte poradiť od známych, s ktorým advokátom majú dobré skúsenosti. MUSÍTE KONAŤ EŠTE PRED TÝM AKO BUDE VYNESENÝ ROZSUDOK, LEBO UŽ KEĎ BUDE PO SÚDE JE MALÁ PRAVDEPODOBNOSŤ, ŽE SA UŽ VYNESENÝ PRÁVOPLATNÝ  ROZSUDOK ZMENÍ. 

 

Generačný čas: 5.1908493042ms, CMS system created by mr.Puetro (www.puetro.net)