Penzión & Restaurant Mária
TOPlist

Iná orientácia

Súlož medzi väzňami - snáď nikomu z civilov nebude prekážať, keď som veci nazval pravými slovami.

Stáva sa to medzi pár väznami. Je to ten druh väznov, ktorí väcšiu čast svojho života prežili vo väzení. Zaraďovaní sú do tých najhorších poddiferencných skupín a opakovane sedia za znásilnenia alebo za podobné násilnosti konané na ženách. V nich býva ten zvierací pud a zgrupujú sa s im podobnými väznami. Keď navzájom vytvoria skupinku, tak na slabšieho spoluväzna zaútočia ako smečka vlkov na svoju korisť. Keď sa príležitostne vo väzení dopustia znásilnenia, tak to prebieha nasledovne :

Vytipujú si mladého, slabšieho chlapca, ktorý sedí prvýkrát a nemá tam žiadnych kamarátov. Dajme tomu, že spáchal nejaký zločin lúpeže so zbraňou a pritom niekomu ešte spôsobil ublíženie na zdraví. Odsúdili ho na viac rokov do najprísnejšej skupiny, takže sa dostane medzi týchto najhorších zločincov. Začnú ho slovne oťukávat, slovne naňho útočiť, robiť si srandičky a keď vidia, že to zaberá a chalan je vyplašený, tak ho začnú ešte viac strašiť. Porozprávajú mu napríklad, že keď sa niekde na cele stane bitka a napadnutý to udá, tak to ten udavač rýchlo olutuje, lebo, aj ked ho policajti preradia na inú celu, tak oni /útočníci/ tam majú zase svojich kamarátov, ktorí to tomu udavačovi spočítajú. Ten chalan sa tak dostáva do ich psychologickej hry a ocitá sa v pasci, lebo začne veriť, že ak mu niekto niečo spraví, tak mu nikto nepomôže, nikomu to nemôže povedať, lebo by sa mu niekto daľší za nich pomstil. Keď už ho majú spracovaného a vedia, že ich neudá, tak zaútočia. Začnú ho chytať a on sa začne samozrejme brániť, tak pritvrdia - chytia ho za nohy a ruky, do úst mu napchajú množstvo zhužvaných novín, strhnú z neho oblecenie a rad za radom sa na nom sexuálne ukoja. Dokonca som pocul o prípade z Ilavy, kde sa takto na chalanovi otočili šiesti a to dvakrát za noc. Chalana tak úplne zlomia a údajne to tak môže pokračovať aj niekoľko týždňov.

Títo zvrhlí smradi robia tie príležitostné znásilnovačky skôr z nudy. V podstate ani nie sú na to odkázaní /ak to môžem tak povedať/, kedže oni sami bývajú medzi sebou popárení a to tak, že vodcovské typy, ciže tí silnejší z dvojice, šústavajú toho slabšieho. Hovorí sa tomu že ten slabší mu robí "maminu", ale dobrovolne !

Od viacerých väznov som počul, že z nudy robia dokonca aj to, že tie vodcovské typy hrajú karty a do stávky dajú tieto svoje "maminy". No a kto prehrá, tak tá jeho "mamina" musí tých ostatných hráčov, ktorí vyhrali /poviem to hovorovo/ vyfajčiť.

Chalani, ktorí sedeli s touto spodinou na jednej cele mi hovorili, že tieto hovädá robia zo seba cez deň strašných tvrdasov a bitkárov, ale v noci je z ich úst pravidelne počuť ako nežne šepkajú svojmu partnerovi : "...pockaj mamina, jemne ti ho tam vsuniem..."

Aj Mijadík často spomínal dvoch väzňov, ktorí sú ten typ, že robia vo vztahu "maminu" a prezývajú ich Žaneta a Papuča. S nadšením o nich hovoril, že : "...Miro keby si ich videl, boli krajší ako ženy - boli ako bábiky... a ked si dali vysoké štokle a rúž....", nadchýnal sa. Asi ich aj on /zas to poviem hovorovo/ ošukal :)

Inak osobne som videl v Ružomberku jedného róma väzňa, ktorý sa volal Cyril Bockaj a všetci vrátane dozorcov ho volali Katka !! Ked som ho videl prvýkrát, tak som bol tiež presvedcený, že je to žena. /Ale nepáčil sa mi:)/ Dokonca jeden kuchár z prvého oddielu za ním chodil cez víkend na pár hodín na tretí oddiel a nosil mu všelijaké veci. Ked som sa ho spýtal, že co za ním lozí a ešte mu aj nosí cigarety a sladkosti, tak mi na to povedal, že : " Vieš Miro, ked to je tu z celej basy jediné dievca..." !!! :)

To boli chvíle, ked som si pomyslel, preco sú títo ľudia v base a nie na psychiatrii ?!? Kto rozhodol o ich nesprávnom zaradení ???

 

Generačný čas: 12.4890804291ms, CMS system created by mr.Puetro (www.puetro.net)