Penzión & Restaurant Mária
TOPlist

Mreže

Ospravedlnujem sa, že nemám cas písat nové VäzenStory, ale žial niet casu.

Chcem pripomenút, že táto webstránka vznikla na úcel poskytnút praktické základné informácie o väznoch a väzení, no a to poslanie už splna. Takže VäzenStory je len doplnok - cerešnicka na torte :)

Príležitostne budem uverejnovat historky z väzenia.., teda myslím, že už onedlho a predpokladám, že budete spokojní..!

Ale teraz na základe Vašich e-mailov i ked nemám cas napísat novú VäzenStory, tak aspon doplním to, co vás momentálne najviac zaujíma a trápi...

Je to doplnok k VäzenStory "Kšefty", takže kto ste ju necítali, tak si ju pozrite lebo toto na nu bezprostredne nadväzuje.

Pýtate sa ma , že ci je tam skutocne tolko mreží ako píšem.., no žial musím skonštatovat, že ich je tam ešte viac ako som napísal.

Napísal som, že jedna mreža oddeluje referenta od väzenských ciel, druhá je na schodišti, takže ked tieto dve mreže otvoria, tak môžete zbehnút dole do jedálne. Ibaže na prízemí vás zastaví dalšia mreža, ktorú musí niektorý referent odomknút a musí tam zostat dávat pozor aby pocas vecere nevznikli konflikty a aby sa nekšeftovalo...

Ale ked ste na prízemí, tak ešte stále nemáte moc blízko ku slobode, pretože keby chcete íst smerom ku slobode, tak by ste sa museli dat na prízemí do prava, kde prejdete okolo väzenskej kuchyne a dostanete sa k dalšej mreži. Cez tú sa dostanú iba kuchári a umývaci z väzenskej kuchyne ked idú vysypat smeti. Zazvonia na hlásku a referent ktorý ich vidí v kamere ich pustí vysypat smeti alebo pomyje, takže prejdú cez túto mrežu, ktorá sa ihned za nimi zavrie a zamkne, takže sa ocitnú pred kanceláriou stravovatela a pred dalšou mrežou, ktorá ich ešte delí od východu z budovy.

Zazvonia na dalšiu hlásku a referent ich pustí cez tú druhú mrežu pred ktorou sa nachádzajú, takže následne sa ocitajú v úzkej chodbycke, kde sa za nimi táto druhá mreža zacvakne a pred sebou majú dalšiu mrežu.../Verím, že si už teraz mnohí myslíte, že si už z vás robím srandu, ale nie je to tak.../ Táto tretia mreža je už posledná v tej budove o ktorej momentálne píšem. Ale kuchári sa už dalej sami nedostanú, lebo pomyje sa vysypajú v tej úzkej chodbycke pod schody do sudov a smeti sa vysýpajú za budovou. Pokial by mali íst vysypat smeti von, tak to by už museli íst v sprievode nejakého bachara.

Takže ked by sa vám aj podarilo vyjst z tej chodbycky za tú tretiu mrežu von, tak sa ocitnete len na dvore dlhom sto metrov a na konci sa nachádza AB budova cez ktorú by ste sa museli dostat na slobodu, ale to musíte prekonat dalšie tri mreže, ktoré sa v tej budove nachádzajú a ozbrojeného policajta v nepriestrelnej veste. A to ani nemusím dalej písat o kamerách na stenách a pochôdzkaroch, ktorí nepretržite zabezpecujú celý objekt...

Generačný čas: 11.5399360657ms, CMS system created by mr.Puetro (www.puetro.net)